Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz
Promocja!

Kalendarz emocji 2020 „Jak się dzisiaj czuję?”

20,00  11,99 

Nauka rozpoznawania i nazywania emocji własnych jest podstawą radzenia sobie z nimi. Stąd też zaproponowane narzędzie „Jak się dzisiaj czuję? Kalendarz emocji” pomoże monitorować stan emocjonalny w konkretnym obszarze czasowym (dzisiaj, w tym tygodniu, w tym miesiącu).

Kalendarz da szansę osobie go wypełniającej sprawdzić, które emocje pojawiają się u niej często, które czasem a które tak rzadko, że są praktycznie niezauważalne.

Dzięki regularnej pracy z kalendarzem można rozwijać samoświadomość, umiejętność rozpoznawania i nazywania emocji i uczuć w konkretnych sytuacjach, ponosić zdolność obserwacji oraz analizy własnych reakcji i stanów wewnętrznych.

Kalendarz jest uniwersalną pomocą, którą można wykorzystać zarówno w pracy z dziećmi, jak i z młodzieżą i dorosłymi.

W pliku znajdziesz kalendarz przygotowany w dwóch wersjach: czarno-białej oraz kolorowej. Możesz zdecydować który z nich chcesz wydrukować. Karty przygotowane są w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu można je wydrukować nawet w bardzo dużym formacie.

W skład zestawu wchodzi:
– 13 KART kalendarza do samodzielnego wydruku w dwóch wersjach – kolorowej i czarno-białej (w sumie 26 kart) w formacie PDF (od STYCZNIA do GRUDNIA 2020 + GRUDZIEŃ 2019 jako bonus)
– wstęp z opisem wykorzystania kalendarza

Poznaj opinie użytkowników kalendarza

"Już mam kupiony. I dziś na zajeciach zaczęliśmy wypełniać. Nawet rodzice byli zainteresowani tą formuła. Dzięki." Kaja R.

"Super na pewno skorzystamy na zajęciach!!!" Małgosia P.G.

"Mam 😍 Dzieciaki i młodzież zadowolona 😁 karty świetnie się sprawdzą na zajęciach socjo i Tus 😀" Paulina J.

"Dzięki temu kalendarzowi mam większe możliwości dowiedzieć się jak syn się czuję w danej sytuacji. Ja również dla ciebie wydrukowałam ten kalendarz dzięki czemu syn też może zobaczyć jak reaguje w różnych sytuacjach co mi sprawia radość możemy o tym porozmawiać i zaobserwować ile emocji jest najwięcej w danym tygodniu bardzo dziękuję 😘 😍😍❤️❤️❤️" Emilia S.

"Mam. Cudowne rzeczy można z tym zrobić ❤️" Patrycja S.