Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz
Promocja!

Kalendarz emocji 2020 „Jak się dzisiaj czuję?”

20,00  11,99 

Nauka rozpoznawania i nazywania emocji własnych jest podstawą radzenia sobie z nimi. Stąd też zaproponowane narzędzie „Jak się dzisiaj czuję? Kalendarz emocji” pomoże monitorować stan emocjonalny w konkretnym obszarze czasowym (dzisiaj, w tym tygodniu, w tym miesiącu).

Kalendarz da szansę osobie go wypełniającej sprawdzić, które emocje pojawiają się u niej często, które czasem a które tak rzadko, że są praktycznie niezauważalne.

Dzięki regularnej pracy z kalendarzem można rozwijać samoświadomość, umiejętność rozpoznawania i nazywania emocji i uczuć w konkretnych sytuacjach, ponosić zdolność obserwacji oraz analizy własnych reakcji i stanów wewnętrznych.

Kalendarz jest uniwersalną pomocą, którą można wykorzystać zarówno w pracy z dziećmi, jak i z młodzieżą i dorosłymi.

W pliku znajdziesz kalendarz przygotowany w dwóch wersjach: czarno-białej oraz kolorowej. Możesz zdecydować który z nich chcesz wydrukować. Karty przygotowane są w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu można je wydrukować nawet w bardzo dużym formacie.

W skład zestawu wchodzi:
– 13 KART kalendarza do samodzielnego wydruku w dwóch wersjach – kolorowej i czarno-białej (w sumie 26 kart) w formacie PDF (od STYCZNIA do GRUDNIA 2020 + GRUDZIEŃ 2019 jako bonus)
– wstęp z opisem wykorzystania kalendarza