Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz

Szkolenie „Niezbędnik początkującego psychologa dziecięcego” – Gliwice 25.05.2024

490,00 

Termin: 25.05.2024 (sobota)
Godziny: 10:00-17:00
Miejsce: ul. Toszecka 101, Gliwice

Ilość wolnych miejsc: 2

Zapisy na kolejną edycję szkolenia „Niezbędnik początkującego psychologa dziecięcego”, ruszyły!

To szkolenie, które powstało kilka lat temu, w odpowiedzi na potrzeby psychologów stawiających pierwsze kroki w tym zawodzie oraz studentów psychologii, którzy swoją pracę zawodową chcieliby wiązać z tym kierunkiem.

Kiedy rozpoczynałam pracę jako psycholog byłam pełna obaw. Wiedziałam, że mam pracować z dziećmi, w przedszkolu, szkole, poradni… Ale co robić dalej?

Jeśli jesteś na początku swojej zawodowej drogi w tym zawodzie i, tak jak ja kiedyś, masz sporo wątpliwości oraz chcesz dostać garść cennych wskazówek jak sobie z nimi radzić – serdecznie zapraszam Cię na szkolenie „Niezbędnik początkującego psychologa dziecięcego”.

W ramach szkolenia omówione zostaną:
– Specyfika pracy z dzieckiem, rodzicem i nauczycielem – wyzwania, na które warto się przygotować i sposoby na to, jak im sprostać.
– Diagnoza, terapia, poradnictwo, psychoedukacja, warsztaty, wsparcie – czego potrzebujesz, by odnaleźć się w tych rolach?
– Skrzynia z narzędziami i materiałami – co warto mieć, z czego można korzystać, do czego opłaca się sięgnąć będąc psychologiem dziecięcym?
– Nasze obawy i wątpliwości – przyglądamy się temu, co jest dla nas trudne.

Wszystko to w formie warsztatowej, z aktywnym udziałem uczestników 🙂

Prowadzący

Anna Karcz – jestem psychologiem dziecięcym, psychoterapeutą w szkoleniu, specjalistą terapii pedagogicznej, certyfikowanym edukatorem Pozytywnej Dyscypliny. Od lat pracuję z dziećmi w placówkach oświatowych oraz prowadzę własny gabinet. Mam doświadczenie w pracy w Poradni psychologiczno-pedagogicznej, przedszkolach, szkołach podstawowych i gimnazjum. Na co dzień zajmuję się poradnictwem psychologicznym, prowadzę terapię i wsparcie psychologiczne oraz diagnozuję trudności dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Prowadzę fanpage Emocje Dziecka oraz stronę internetową emocjedziecka.pl, dzieląc się z innymi pomysłami na pracę z dziećmi. Jestem autorką kart pracy rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne.

W cenie

W cenie szkolenia:
– Materiały szkoleniowe
– Bufet kawowy
– Zaświadczenie o uczestnictwie

Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Poznaj opinie uczestników szkolenia

"Szkolenie "Niezbędnik początkującego psychologa” na prawdę spełniło moje oczekiwania. Uporządkowało wiedzę i dało mnóstwo nowych inspiracji do pracy. Treści były przedstawione w ciekawy sposób, a otrzymane na szkoleniu materiały na pewno wykorzystam w pracy z dziećmi." Katarzyna B.

"Szkolenie „Niezbędnik…” daje dużo konkretnej wiedzy, wskazówek i motywacji do działania 🙂 prowadząca jest osobą bardzo ciepłą i w rewelacyjny sposób prowadzi szkolenie! Oby więcej takich. Ja czekam na kolejne, bo to na pewno jedno z lepszych szkoleń, na jakich byłam 🙂 polecam serdecznie, a Tobie Aniu jeszcze raz dziękuję 🙂" Anna K.

"Szkolenie „Niezbędnik początkującego psychologa dziecięcego” REWELCYJNE! Pełne wiedzy, praktyki, przydatnych wskazówek, inspirujące, motywujące do działania ❤️" Sylwia Ł.

"Czy chcielibyście iść na szkolenie, po którym wyjdziecie pewni siebie i zmotywowani do pracy? 😉 Jeśli tak, to ja serdecznie polecam: 1. Niezbędnik początkującego psychologa dziecięcego - jako PRAKTYCZNE podejście do zawodu; 2. Szkolenie odnośnie pozytywnej dyscypliny - jako podstawy wiedzy o tej metodzie przekazane również w PRAKTYCZNY sposób. Do tego niesamowita Ania jako prowadząca, pełna spokoju, pasji i asertywności, której tak bardzo jej zazdroszczę! Nie spotkałam jeszcze osoby, która tak chętnie dzieli się swoją wiedzą i zasobami. Dziękuję i polecam ❤️" Anna B.

"Bardzo pozytywnie wspominam i jak teraz się na swojej drodze spotykam z początkującymi psychologami to zawsze wspominam Ciebie i Twoje szkolenie jako warte zrobienia na początku :) bardzo doceniam, ze dzieliłaś się swoją praktyką, a jednocześnie utrzymywałaś bardzo koleżeńską atmosferę :) pomimo, ze był to prywatnie gorszy czas u mnie to wyszłam bardzo zmotywowana do działania 💪🏻" Magdalena C.

"Dziękuję Ci serdecznie za bardzo treściwe i wartościowe szkolenie, wszystkie materiały, ogrom pozytywnej energii, rzetelne przygotowanie i otwartość, którą się z nami dzieliłaś w każdej minucie spotkania. Od pierwszych chwil szkolenia miałam poczucie sensowności - już po pierwszej godzinie wyszłam z założenia, że nawet gdyby wszystkie pozostałe godziny miały się okazać fiaskiem i tak było warto (ze zdziwieniem i radością stwierdzam, że do końca wysoki poziom!). Nie tak często się z tym spotykam. Także, podsumowując, serdeczne podziękowania." Agnieszka

"Bardzo dziękuję, że mogłam się od Ciebie uczyć. Urzekła mnie Twoja pozytywna energia. Potrafisz w bardzo przystępny sposób przekazać wiedzę. Sprawiłaś, że chce mi się działać." Kinga

"Dziękuję za: ogrom wiedzy, inspiracje do dalszej pracy, praktyczne wskazówki, zaangażowanie, otwartość, szczerość oraz autentyczność, elastyczność. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tych zajęciach." Paulina