Zapisy na kolejną edycję szkolenia „Niezbędnik początkującego psychologa dziecięcego” ruszyły!
To szkolenie, które powstało w odpowiedzi na potrzeby osób stawiających pierwsze kroki w tym zawodzie oraz tych, którzy swoją pracę zawodową chcieliby wiązać z tym kierunkiem.
Jeśli jesteś na początku swojej zawodowej drogi, masz sporo wątpliwości oraz chcesz dostać garść cennych wskazówek jak sobie z nimi radzić – serdecznie zapraszam Cię na szkolenie „Niezbędnik początkującego psychologa dziecięcego”.
W ramach szkolenia omówione zostaną:
– Specyfika pracy z dzieckiem, rodzicem i nauczycielem – wyzwania, na które warto się przygotować i sposoby na to, jak im sprostać.
– Diagnoza, terapia, poradnictwo, psychoedukacja, warsztaty, wsparcie – czego potrzebujesz, by odnaleźć się w tych rolach?
– Skrzynia z narzędziami i materiałami – co warto mieć, z czego można korzystać, do czego opłaca się sięgnąć będąc psychologiem dziecięcym?
– Nasze obawy i wątpliwości – przyglądamy się temu, co jest dla nas trudne.
Wszystko to w formie warsztatowej, z aktywnym udziałem uczestników ?