Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz

Szkolenie „Niezbędnik początkującego psychologa dziecięcego” – Gliwice

340,00 

Ilość wolnych miejsc: 0

Zapisy na kolejną edycję szkolenia „Niezbędnik początkującego psychologa dziecięcego” ruszyły!

To szkolenie, które powstało w odpowiedzi na potrzeby osób stawiających pierwsze kroki w tym zawodzie oraz tych, którzy swoją pracę zawodową chcieliby wiązać z tym kierunkiem.

Jeśli jesteś na początku swojej zawodowej drogi, masz sporo wątpliwości oraz chcesz dostać garść cennych wskazówek jak sobie z nimi radzić – serdecznie zapraszam Cię na szkolenie „Niezbędnik początkującego psychologa dziecięcego”.

W ramach szkolenia omówione zostaną:
– Specyfika pracy z dzieckiem, rodzicem i nauczycielem – wyzwania, na które warto się przygotować i sposoby na to, jak im sprostać.
– Diagnoza, terapia, poradnictwo, psychoedukacja, warsztaty, wsparcie – czego potrzebujesz, by odnaleźć się w tych rolach?
– Skrzynia z narzędziami i materiałami – co warto mieć, z czego można korzystać, do czego opłaca się sięgnąć będąc psychologiem dziecięcym?
– Nasze obawy i wątpliwości – przyglądamy się temu, co jest dla nas trudne.

Wszystko to w formie warsztatowej, z aktywnym udziałem uczestników ?

Prowadzący

Anna Karcz – jestem psychologiem dziecięcym, certyfikowanym edukatorem Pozytywnej Dyscypliny. Pracuję z dziećmi i rodzicami, zajmując się poradnictwem psychologicznym, prowadząc terapię i wsparcie psychologiczne oraz diagnozując trudności dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Propaguję edukację emocjonalną dzieci od najmłodszych lat. Prowadzę fanpage Emocje Dziecka oraz stronę internetową emocjedziecka.pl.

W cenie

W cenie szkolenia:
– Materiały szkoleniowe (wraz z gotowymi materiałami, które można wykorzystać w pracy z dziećmi)
– Kawa, herbata, ciastka
– Zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu