Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz

Karty Pracy Emocje

Karty pracy rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

Zapraszam Cię do skorzystania z przygotowanych przeze mnie kart pracy. Powstały one po to, by dać dziecku szansę przyjrzenia się sobie, swoim zasobom, emocjom i potrzebom.

Karty są pomocą, którą można zastosować wszędzie tam, gdzie zobaczysz taką potrzebę – w gabinecie, w szkole, w domu. Każda okazja do spotkania z drugą osobą i odkrycia wraz z nią czegoś nowego jest niezwykle wartościowa. Z powodzeniem wykorzystać je można w pracy psychologa i pedagoga czy podczas zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne. Przydatne mogą być także dla nauczycieli, którzy chcą stymulować inteligencję emocjonalną i społeczną swoich podopiecznych. Karty sprawdzą się zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej.

Karty pracy do samodzielnego wydruku w formacie PDF

Większość z nich można zastosować już z dziećmi w wieku przedszkolnym, część dopiero z dziećmi w wieku szkolnym – nie ma tu uniwersalnej zasady i podjęcie decyzji o skorzystaniu z danej karty powierzam Twojemu doświadczeniu.

Przygotowane materiały będą cenną pomocą dla terapeuty, psychologa i pedagoga. Przydatne mogą być także dla nauczycieli dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, którzy chcą stymulować inteligencję emocjonalną swoich podopiecznych.

 

Poznaj opinie użytkowników kart

"Jestem bardzo zadowolona. Testowałam już wcześniej na zajęciach rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne karty, które były dostępne na stronie. Teraz będę mogła wykorzystać pozostałe karty. Dziękuję ❤️" Danuta W.

"Kupiłam i dzisiaj wypróbowałam kilka kart - pierwszoklasistom bardzo się podobało 🙂" Katarzyna L.

"Kupiłam przed chwilką - warte każdej złotówki 💛 Oby więcej takich pomocy w różnych obszarach życia 😍" Monika M.

"Mam i ja 🙂 Serdecznie polecam 🙂" Justyna G.

"Proszę robić kolejne karty 😁 Te już kupiłam i czekam na dalszą część 😁😁😁" Marta M.

"Moja najnowsza a już ulubiona pomoc do pracy 🙂 Przyznaję, że bardzo lubię praktyczne narzędzia, które mogę wykorzystać przy pracy z różnymi problemami od neurorozwojówki po samoocenę:) Gratuluję 🙂" Kasia S.

"Bardzo fajne pomoce do pracy z dzieciakami. Ładne obrazki - w końcu normalne, nieprzerysowane. Można zalaminowac i wykorzystać w przeróżny sposób. Czekam na kolejne pakiety." Ola R.

Dziękuję ślicznie! Karty przerosły moje oczekiwania i od razu zostały wprowadzone na warsztaty z maluchami. Robi Pani super robotę 🙂 Dzięki Pani można fajnie pomóc najmłodszych zrozumieć i pokazać w prosty sposób wszystkie ważne emocje. Magdalena T.

"Zamówione, bardzo mi pomogą w realizacji zajęć do których się przygotowuję na temat empatii i emocji" Beata P.

"Gratuluję świetnej pracy 😊 Już się nie mogę doczekać, kiedy zacznę wykorzystywać. Dziękuję 😊" Patrycja O.

Obserwuj mnie na Instagramie @emocjedziecka