Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz
Promocja!

Karty Pracy – rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne „Kim jestem? Co czuję? Czego potrzebuję?”

45,00  34,99 

Zapraszam Cię do skorzystania z przygotowanych przeze mnie kart pracy. Powstały one po to, by dać dziecku szansę przyjrzenia się sobie, swoim zasobom, emocjom i potrzebom.

Karty są pomocą, którą można zastosować wszędzie tam, gdzie zobaczysz taką potrzebę – w gabinecie, w szkole, w domu. Każda okazja do spotkania z drugą osobą i odkrycia wraz z nią czegoś nowego jest niezwykle wartościowa. Z powodzeniem wykorzystać je można w pracy psychologa i pedagoga czy podczas zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne. Przydatne mogą być także dla nauczycieli, którzy chcą stymulować inteligencję emocjonalną i społeczną swoich podopiecznych. Karty sprawdzą się zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej.

Większość z nich można zastosować już z dziećmi w wieku przedszkolnym, część dopiero z dziećmi w wieku szkolnym – nie ma tu uniwersalnej zasady i podjęcie decyzji o skorzystaniu z danej karty powierzam Twojemu doświadczeniu.

Wszystkie karty są czarno-białe, dzięki czemu łatwo je drukować i powielać. Jeśli chcesz sprawdzić jak wyglądają przykładowe karty – zajrzyj tutaj.

W skład zestawu wchodzi:
– 65 KART PRACY do samodzielnego wydruku (w tym 50 niepublikowanych wcześniej) w formacie PDF
– propozycje wykorzystania kart

Poznaj opinie użytkowników kart

"Emocje Dziecka przetestowane dziś podczas sesji indywidualnej TUS. Karty są WSPANIAŁE. Nie myliłem się - uczestniczka bardzo chętnie pracowała na tych kartach. Pomysłowa gra planszowa "Moje ulubione" - z pozoru bardzo prosta gra, a jednak wzbudza emocje i zaciekawienie dziecka. Dzięki niej można nie tylko przełamać pierwsze lody podczas spotkania ale i trenować umiejętność autoprezentacji, czy prowadzenia rozmowy. Karty stały się moim kolejnym niezastąpionym narzędziem pracy. Polecam wszystkim 😁" Konrad M.

"Jestem bardzo zadowolona. Testowałam już wcześniej na zajęciach rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne karty, które były dostępne na stronie. Teraz będę mogła wykorzystać pozostałe karty. Dziękuję ❤️" Danuta W.

"Kupiłam i dzisiaj wypróbowałam kilka kart - pierwszoklasistom bardzo się podobało 🙂" Katarzyna L.

"Kupiłam przed chwilką - warte każdej złotówki 💛 Oby więcej takich pomocy w różnych obszarach życia 😍" Monika M.

"Mam i ja 🙂 Serdecznie polecam 🙂" Justyna G.

"Proszę robić kolejne karty 😁 Te już kupiłam i czekam na dalszą część 😁😁😁" Marta M.

"Moja najnowsza a już ulubiona pomoc do pracy 🙂 Przyznaję, że bardzo lubię praktyczne narzędzia, które mogę wykorzystać przy pracy z różnymi problemami od neurorozwojówki po samoocenę:) Gratuluję 🙂" Kasia S.

"Dziękuję, super pomoce, wykorzystać można myślę również dla własnego dziecka w zabawie, poproszę więcej, 👍👍👍" Aldona C.

"Jestem zachwycona 😊 cudowne materiały, starannie opracowane, a przy tym bardzo przejrzyste- bez zbędnych "ozdobników"👍 na pewno nie raz nich skorzystam 😊" Kasia K.

"Kawał dobrej roboty 😉 Cenie sobie estetykę, a poza wartością merytoryczną twoje karty są po prostu piękne." Anna M.

"bardzo fajne karty. kupiłam i jesteśmy w trakcie robienia całą familia. polecam" Agnieszka K.

Dziękuję za Karty Pracy! Właśnie zakupiłam, fantastycznie wpasowują się w moje potrzeby, właśnie tego mi brakowało i przez cały czas pracy robiłam swoje arkusze, albo wzorowałam się na zagranicznych, i brakowało mi uporządkowania i zebrania wszystkiego w tak przystępnej, czytelnej formie będę pracować, mój zespół będzie pracować i będę polecać dalej! Magdalena S.

"Bardzo dużo pracuję w temacie emocji - zamówiłam, otrzymałam i nie zawiodłam się 😉 są fantastyczne!" Marta M.

"Dziękuję. Są świetne. Najlepsze jest to, że dają wiele możliwości ćwiczeń na różne etapy rozwoju. Początkowo nie byłam przekonana do tego, że są w wersji do druku. Kiedy otrzymałam pakiet widzę, że jest to świetne rozwiązanie. Jedną kartę można wykorzystywać w nieskończoność na wiele sposobów." Marta K.