Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz
Promocja!

Karty Pracy – rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne „Kim jestem? Co czuję? Czego potrzebuję?”

45,00  34,99 

Zapraszam Cię do skorzystania z przygotowanych przeze mnie kart pracy. Powstały one po to, by dać dziecku szansę przyjrzenia się sobie, swoim zasobom, emocjom i potrzebom.

Karty są pomocą, którą można zastosować wszędzie tam, gdzie zobaczysz taką potrzebę – w gabinecie, w szkole, w domu. Każda okazja do spotkania z drugą osobą i odkrycia wraz z nią czegoś nowego jest niezwykle wartościowa. Z powodzeniem wykorzystać je można w pracy psychologa i pedagoga czy podczas zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne. Przydatne mogą być także dla nauczycieli, którzy chcą stymulować inteligencję emocjonalną i społeczną swoich podopiecznych. Karty sprawdzą się zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej.

Większość z nich można zastosować już z dziećmi w wieku przedszkolnym, część dopiero z dziećmi w wieku szkolnym – nie ma tu uniwersalnej zasady i podjęcie decyzji o skorzystaniu z danej karty powierzam Twojemu doświadczeniu.

Wszystkie karty są czarno-białe, dzięki czemu łatwo je drukować i powielać. Jeśli chcesz sprawdzić jak wyglądają przykładowe karty – zajrzyj tutaj.

W skład zestawu wchodzi:
– 65 KART PRACY do samodzielnego wydruku (w tym 50 niepublikowanych wcześniej) w formacie PDF
– propozycje wykorzystania kart

Poznaj opinie użytkowników kart