Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz
Promocja!

Karty pracy – rozwijające kreatywność, twórczość i wyobraźnię „Myślę kreatywnie”

Original price was: 45,00 zł.Current price is: 34,99 zł.

Karty pracy „Myślę kreatywnie” to gotowe narzędzie do pracy, które ma na celu rozwijanie kreatywności, twórczości i wyobraźni.

Myślenie kreatywne to myślenie prowadzące do uzyskiwania oryginalnych i użytecznych rozwiązań, to zdolność tworzenia czegoś nowego, to wyjście poza utarty szablon. Rozwijać je warto, by być nietuzinkowym w swych działaniach i mieć więcej satysfakcji z obcowania ze światem.

Karty pracy są pomocą, którą można zastosować wszędzie tam, gdzie zobaczysz taką potrzebę – w gabinecie, w szkole, w domu. Z powodzeniem wykorzystać je można w pracy terapeuty, psychologa i pedagoga. Z użyciem kart można przeprowadzić zajęcia rozwijające kreatywność, trening twórczości, zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne czy zajęcia rewalidacyjne. Przydatne mogą być także dla nauczycieli i rodziców, którzy chcą wraz z dziećmi czy młodzieżą popracować nad kreatywnością. Po materiały można sięgnąć zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej.

Karty pracy rozwijające kreatywność, twórczość i wyobraźnię „Myślę kreatywnie” są uniwersalnie wiekowo, w całości sprawdzą się w pracy z dziećmi w wieku szkolnym i z młodzieżą. Także dla dorosłych mogą być ciekawym pomysłem na ćwiczenia. Dzieci w starszym wieku przedszkolnym będą w stanie, z pomocą dorosłego, wykonać większość z zaproponowanych ćwiczeń.

W pakiecie znajdziesz karty przygotowane w dwóch wersjach: czarno-białej oraz kolorowej. Możesz zdecydować czy chcesz wydrukować całość czy poprzestać na jednej wersji. Dzięki świetnej rozdzielczości przygotowanego pliku materiały możesz wydrukować nawet w bardzo dużym formacie.

W skład zestawu wchodzi:
– 72 KARTY do samodzielnego wydruku w dwóch wersjach – kolorowej i czarno-białej (w sumie 144 kart) w formacie PDF
– propozycje wykorzystania kart w przypadku pracy z dzieckiem

Poznaj opinie użytkowników kart

Zalety materiałów do samodzielnego wydruku

Dowolność

Możliwość zdecydowania jakie strony i ile razy chcesz je wydrukować

Jakość i trwałość

Drukuj w idealnej jakości (w porównaniu do kserokopii), w dowolnym formacie

Szybkość

Dostęp do materiałów bezpośrednio po zaksięgowaniu wpłaty

Dostępność

Materiały dostępne z różnych miejsc i urządzeń, w pracy i w domu

Obserwuj mnie na Instagramie @emocjedziecka