Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz
Promocja!

Kolorowanki z zadaniami – rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne „Odkrywam swoje mocne strony”

Original price was: 45,00 zł.Current price is: 29,99 zł.

Kolorowanki z zadaniami stanowią praktyczną pomoc powalającą zagłębić się w 30 różnych zasobów, które można uznać za mocne strony. Każda karta pracy składa się z dwóch części. Główna część karty to kolorowanka do pokolorowania według własnego pomysłu. Każda karta zawiera także słowo i myśl przewodnią oraz zadanie-pytanie, które sprawia, że kolorowanie staje się nie tylko formą relaksu ale także zaproszeniem do odkrycia w sobie kolejnej mocnej strony. Odkrywanie mocnych stron jest niezwykle ważne, ponieważ pomaga budować poczucie własnej wartości i pewność siebie.

Kolorowanki są narzędziem, które można zastosować wszędzie tam, gdzie istnieje taka potrzeba – w gabinecie, w szkole, w domu. Z powodzeniem wykorzystać je można w pracy terapeuty, psychologa i pedagoga. Z użyciem kart pracy do kolorowania można przeprowadzić zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne czy Treningi Umiejętności Społecznych TUS. Mogą być także wsparciem dla nauczycieli podczas realizacji godzin wychowawczych czy wychowania do życia w rodzinie. Przydatne mogą być również dla nauczycieli, którzy chcą wraz z dziećmi poruszyć temat mocnych stron lub wykorzystać relaksacyjne czy antystresowe właściwości kolorowania. Można wykorzystać je w pracy indywidualnej jak i grupowej.

Kolorowanki z zadaniami skierowane są do dzieci w wieku szkolnym, z młodzieży oraz dorosłych.

W pakiecie znajdziesz karty przygotowane w wersji czarno-białej. Dzięki świetnej rozdzielczości przygotowanego pliku materiały możesz wydrukować nawet w bardzo dużym formacie.

W skład zestawu wchodzi:
– 30 KART do samodzielnego wydruku w formacie PDF
– propozycje wykorzystania kolorowanek z zadaniami

Zalety materiałów do samodzielnego wydruku

Dowolność

Możliwość zdecydowania jakie strony i ile razy chcesz je wydrukować

Jakość i trwałość

Drukuj w idealnej jakości (w porównaniu do kserokopii), w dowolnym formacie

Szybkość

Dostęp do materiałów bezpośrednio po zaksięgowaniu wpłaty

Dostępność

Materiały dostępne z różnych miejsc i urządzeń, w pracy i w domu

Obserwuj mnie na Instagramie @emocjedziecka