Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz
Promocja!

Karty pracy – wspierające w radzeniu sobie z chorobą „Ja i moja choroba”

34,99 

Karty pracy wspierające w przeżywaniu choroby „Ja i moja choroba” pomagają przejść przez proces związany z chorobą. Zawierają ćwiczenia i zadania, które są pomocne w zrozumieniu sytuacji choroby wraz z jej fizycznymi i emocjonalnymi aspektami. Karty te pomagają chorym w identyfikowaniu swoich emocji, myśli i potrzeb a także nauczeniu się sposobów na radzenie sobie w tej trudnej sytuacji. Zachęcają do podejmowania czynności, które pomagają regulować emocje oraz do sięgania po pomoc i wsparcie. Karty pracy zapraszają do budowania relacji i dzielenie się swoją historią z innymi osobami.

Materiały sprawdzą się w pracy z chorymi dziećmi w wieku szkolnym, z młodzieżą, ale także dla chorujących dorosłych będą cennym źródłem refleksji.

Karty są pomocą, którą można zastosować wszędzie tam, gdzie zobaczysz taką potrzebę – w gabinecie, w szkole, w domu. Z powodzeniem wykorzystać je można w pracy terapeuty, psychologa i pedagoga. Przydatne mogą być także dla rodziców i nauczycieli chorych dzieci, którzy chcą wspierać je w tym czasie.

W pakiecie znajdziesz karty przygotowane w dwóch wersjach: czarno-białej oraz kolorowej. Możesz zdecydować czy chcesz wydrukować całość czy poprzestać na jednej wersji. Dzięki świetnej rozdzielczości przygotowanego pliku materiały możesz wydrukować nawet w bardzo dużym formacie.

W skład zestawu wchodzi:
– 50 KART do samodzielnego wydruku w dwóch wersjach – kolorowej i czarno-białej (w sumie 100 kart) w formacie PDF
– propozycje wykorzystania kart w pracy z dzieckiem

Zalety materiałów do samodzielnego wydruku

Dowolność

Możliwość zdecydowania jakie strony i ile razy chcesz je wydrukować

Jakość i trwałość

Drukuj w idealnej jakości (w porównaniu do kserokopii), w dowolnym formacie

Szybkość

Dostęp do materiałów bezpośrednio po zaksięgowaniu wpłaty

Dostępność

Materiały dostępne z różnych miejsc i urządzeń, w pracy i w domu

Obserwuj mnie na Instagramie @emocjedziecka