Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz
Promocja!

Karty Pracy – rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne „Buduję dobre relacje”

Original price was: 45,00 zł.Current price is: 34,99 zł.

Karty pracy „Buduję dobre relacje” stanowią praktyczne narzędzie i pomoc, dzięki której można przyjrzeć się relacjom, które nawiązuje się na codzień. Karty zawierają ćwiczenia pomagające zrozumieć, co wpływa na tworzenie relacji i jak je wzmacniać. Od komunikacji po wyzwania związane z rozwiązywaniem konfliktów, od dawania wsparcia po radzenie sobie z trudnościami – te karty dają możliwość wgłębienie się w temat relacji na różnych etapach ich budowania i pielęgnowania. Poruszają także bardzo ważne tematy związane z relacjami, jak empatia, granice, współpraca, komplementy, przyjaźń czy wnoszenie emocji do relacji.

Materiały sprawdzą się w pracy z dziećmi w wieku szkolnym i z młodzieżą.

Karty są pomocą, którą można zastosować wszędzie tam, gdzie zobaczysz taką potrzebę – w gabinecie, w szkole, w domu. Z powodzeniem wykorzystać je można w pracy psychologa, pedagoga czy terapeuty. Z użyciem kart można przeprowadzić zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, zajęcia rewalidacyjne czy Trening Umiejętności Społecznych. Mogą być także wsparciem dla nauczycieli podczas realizacji godzin wychowawczych czy wychowania do życia w rodzinie. Karty sprawdzą się zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej.

W pakiecie znajdziesz karty rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne przygotowane w dwóch wersjach: czarno-białej oraz kolorowej. Możesz zdecydować czy chcesz wydrukować całość czy poprzestać na jednej wersji. Dzięki świetnej rozdzielczości przygotowanego pliku materiały możesz wydrukować nawet w bardzo dużym formacie.

W skład zestawu wchodzi:
– 57 KART do samodzielnego wydruku w dwóch wersjach – kolorowej i czarno-białej (w sumie 114 kart) w formacie PDF
– propozycje wykorzystania kart

Zalety materiałów do samodzielnego wydruku

Dowolność

Możliwość zdecydowania jakie strony i ile razy chcesz je wydrukować

Jakość i trwałość

Drukuj w idealnej jakości (w porównaniu do kserokopii), w dowolnym formacie

Szybkość

Dostęp do materiałów bezpośrednio po zaksięgowaniu wpłaty

Dostępność

Materiały dostępne z różnych miejsc i urządzeń, w pracy i w domu

Obserwuj mnie na Instagramie @emocjedziecka