Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz
Promocja!

Karty Pracy „Komunikacja: Powiedzenia i przysłowia”

35,00  24,99 

Karty pracy „Komunikacja: Powiedzenia i przysłowia” to gotowe narzędzie do pracy z dziećmi, które ma na celu, w ciekawy sposób, wspierać ich kompetencje społeczne.

Prawidłowe rozumienie przysłów i powiedzeń jest ważnym elementem komunikacji werbalnej. Ich znajomość oraz właściwe używanie ułatwia porozumiewanie się, pozwala lepiej zrozumieć innych i precyzyjniej oddać swoje myśli.

Karty są pomocą, którą można zastosować wszędzie tam, gdzie zobaczysz taką potrzebę – w gabinecie, w szkole, w domu. Z powodzeniem wykorzystać je można w pracy terapeuty, psychologa i pedagoga. Z użyciem kart można przeprowadzić zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne czy zajęcia rewalidacyjne. Mogą być także wsparciem podczas realizacji Treningów Umiejętność Społecznych. Przydatne mogą być także dla nauczycieli, którzy chcą wraz z dziećmi przepracować ten temat. Po materiały z powodzeniem mogą sięgnąć także rodzice.
Karty przygotowane są z myślą o dzieciach w wieku szkolnym.

W pakiecie znajdziesz karty przygotowane w dwóch wersjach: czarno-białej oraz kolorowej. Możesz zdecydować czy chcesz wydrukować całość czy poprzestać na jednej wersji. Dzięki świetnej rozdzielczości przygotowanego pliku materiały możesz wydrukować nawet w bardzo dużym formacie.

W skład zestawu wchodzi:
– 41 KART do samodzielnego wydruku w dwóch wersjach – kolorowej i czarno-białej (w sumie 82 karty) w formacie PDF
– opis każdej karty z instrukcją jej wykorzystania oraz klucz odpowiedzi

Poznaj opinie użytkowników kalendarza

"Jak wszystkie Twoje karty pracy- REWELACYJNE 😁🎉" Ewelina R.

"Są świetnie! Już je mam 💚 dziękuje. Jak zawsze jestem w pełni zadowolona 😍" Paulina B.

"Polecam. Jestem bardzo zadowolona" Mar P.

"Kupiłam i polecam 🙂👍" Kasia B.S.

"Jak zawsze są rewelacyjne 🙂 Z pewnością będę z nich korzystać" Agata P.

"Genialne nowe karty, już dawno szukałam materiałów do pracy z dziećmi, które bardzo dosłownie rozumieją rzeczywistość i nareszcie pojawiły się 🙂" Kasia S.

"Kolejna petarda od #EmocjeDziecka. Ania Karcz nie da się ponudzić 😉. Dzisiaj karty doszły i nie byliśmy się w stanie z Oliverem od nich oderwać. Na razie wykorzystane w domu jednak czekam z niecierpliwością by wykorzystać również w pracy. Karty pracy są pomocne, dopracowane, rozwijające. Chapeau bas❤️" Krzysztof K.