Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz
Promocja!

Karty Pracy – rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne „Odkrywamy Emocje”

45,00  34,99 

Karty „Odkrywamy Emocje” to gotowe narzędzia do pracy z dziećmi, które mają na celu wspieranie ich kompetencji emocjonalno-społecznych.

Dzieci na kolejnych kartach pracy uczą się rozpoznawać i nazywać emocje, dostrzegać w jakich sytuacjach się pojawiają i mówić o nich wprost.

Pomoc ta może być wykorzystana wszędzie tam, gdzie znajdzie się przestrzeń na rozmowę o emocjach – w gabinecie, w szkole, w domu. Z powodzeniem wykorzystać je można w pracy terapeuty, psychologa i pedagoga czy podczas zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne. Mogą być także cenną pomocą dla nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych, którzy chcą stymulować inteligencję emocjonalną swoich podopiecznych. Karty pracy mogą posłużyć także rodzicom do pracy z dziećmi w domu. Zostały one przygotowane z myślą zarówno o pracy z całym zespołem, jak i w trakcie zajęć indywidualnych. Karty skierowane są w szczególności do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

W pakiecie znajdziesz karty przygotowane w dwóch wersjach: czarno-białej oraz kolorowej. Możesz zdecydować czy chcesz wydrukować całość czy poprzestać na jednej wersji. Każda z nich może być wykorzystana w inny sposób. Kolorowe plansze, dzięki świetnej rozdzielczości przygotowanego pliku, możesz wydrukować nawet w bardzo dużym formacie. Czarno-białe kolorowanki szczególnie przypadną do gustu młodszym dzieciom i tym, które same lubią ubierać w kolory swoje prace.

Jedno jest pewne – ten zestaw to baza, którą można wykorzystać na niezliczoną ilość sposobów.

W skład zestawu wchodzi:
– 89 KART do samodzielnego wydruku w dwóch wersjach – kolorowej i czarno-białej (w sumie 178 kart) w formacie PDF
– propozycje wykorzystania kart

Poznaj opinie użytkowników kart

"Bardzo fajne pomoce do pracy z dzieciakami. Ładne obrazki - w końcu normalne, nieprzerysowane. Można zalaminowac i wykorzystać w przeróżny sposób. Czekam na kolejne pakiety." Ola R.

Dziękuję ślicznie! Karty przerosły moje oczekiwania i od razu zostały wprowadzone na warsztaty z maluchami. Robi Pani super robotę 🙂 Dzięki Pani można fajnie pomóc najmłodszych zrozumieć i pokazać w prosty sposób wszystkie ważne emocje. Magdalena T.

"Zamówione, bardzo mi pomogą w realizacji zajęć do których się przygotowuję na temat empatii i emocji" Beata P.

"Gratuluję świetnej pracy 😊 Już się nie mogę doczekać, kiedy zacznę wykorzystywać. Dziękuję 😊" Patrycja O.

"Mam i ja 😍 Aniu wielkie dzięki za ogrom Twojej pracy i dzielenie się nią z innymi 😊" Ola B.

"Już mam! dzięki za kolejny zastrzyk wartościowych materiałów 🙂 gratulacje! 🙂" Ewelina W.

"Mam i ja 😁 Mega fajne i przydatne - pracuje się na nich świetnie 😎😉" Agata D.

"Już są na mailu, dziękuję serdecznie. Wspaniała praca ❤️" Ewelina D.

"Super. Świetnie się na nich pracuje. Polecam." Katarzyna P.

"Bardzo fajne materiały są na Pani stronie 🙂 jestem po pierwszych zajęciach o emocjach połączonych z bajkoterapią. Super! Gratuluję kreatywności 🙂" Marta R.K.

"Mam 🙂 Zaczęłam niedawno z nimi pracę i jestem zachwycona. Dzieci wspaniale na nie reagują. Dziękuję i życzę kolejnych pomysłów." Monika S.

"Są cudowne, polecam. Ale co mnie najbardziej zachwyciło to fakt, że karty czarno-białe to są właściwie same kontury z możliwością kolorowania 🙂" Weronika P.