Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz

Karty Pracy – rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne „Odkrywamy Emocje”

45,00 

Karty „Odkrywamy Emocje” to gotowe narzędzia do pracy z dziećmi, które mają na celu wspieranie ich kompetencji emocjonalno-społecznych.

Dzieci na kolejnych kartach pracy uczą się rozpoznawać i nazywać emocje, dostrzegać w jakich sytuacjach się pojawiają i mówić o nich wprost.

Pomoc ta może być wykorzystana wszędzie tam, gdzie znajdzie się przestrzeń na rozmowę o emocjach – w gabinecie, w szkole, w domu. Z powodzeniem wykorzystać je można w pracy terapeuty, psychologa i pedagoga czy podczas zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne. Mogą być także cenną pomocą dla nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych, którzy chcą stymulować inteligencję emocjonalną swoich podopiecznych. Karty pracy mogą posłużyć także rodzicom do pracy z dziećmi w domu. Zostały one przygotowane z myślą zarówno o pracy z całym zespołem, jak i w trakcie zajęć indywidualnych. Karty skierowane są w szczególności do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

W pakiecie znajdziesz karty przygotowane w dwóch wersjach: czarno-białej oraz kolorowej. Możesz zdecydować czy chcesz wydrukować całość czy poprzestać na jednej wersji. Każda z nich może być wykorzystana w inny sposób. Kolorowe plansze, dzięki świetnej rozdzielczości przygotowanego pliku, możesz wydrukować nawet w bardzo dużym formacie. Czarno-białe kolorowanki szczególnie przypadną do gustu młodszym dzieciom i tym, które same lubią ubierać w kolory swoje prace.

Jedno jest pewne – ten zestaw to baza, którą można wykorzystać na niezliczoną ilość sposobów.

W skład zestawu wchodzi:
– 89 KART do samodzielnego wydruku w dwóch wersjach – kolorowej i czarno-białej (w sumie 178 kart) w formacie PDF
– propozycje wykorzystania kart

Poznaj opinie użytkowników kart

Zalety materiałów do samodzielnego wydruku

Dowolność

Możliwość zdecydowania jakie strony i ile razy chcesz je wydrukować

Jakość i trwałość

Drukuj w idealnej jakości (w porównaniu do kserokopii), w dowolnym formacie

Szybkość

Dostęp do materiałów bezpośrednio po zaksięgowaniu wpłaty

Dostępność

Materiały dostępne z różnych miejsc i urządzeń, w pracy i w domu

Obserwuj mnie na Instagramie @emocjedziecka