Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz
Promocja!

Karty Pracy – rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne „Mój dom i moja rodzina”

45,00  34,99 

Karty pracy „Mój dom i moja rodzina” to świetne narzędzie do pracy z dziećmi, które ma na celu wspieranie ich kompetencji emocjonalno-społecznych.

To materiały o RODZINIE, jej członkach, ich relacjach, cechach i potrzebach.
W pakiecie pojawiają się także karty na temat ROZWODU oraz STRATY.

Materiały sprawdzą się szczególnie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym i z młodzieżą, ale także dla dorosłych mogą być cennym źródłem refleksji.

Karty są pomocą, którą można zastosować wszędzie tam, gdzie zobaczysz taką potrzebę – w gabinecie, w szkole, w domu. Z powodzeniem wykorzystać je można w pracy terapeuty, psychologa i pedagoga czy podczas zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne. Przydatne mogą być także dla nauczycieli, którzy chcą wraz z dziećmi przyjrzeć się tej sferze życia. Po materiały te można sięgnąć zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej.

W pakiecie znajdziesz karty przygotowane w dwóch wersjach: czarno-białej oraz kolorowej. Możesz zdecydować czy chcesz wydrukować całość czy poprzestać na jednej wersji. Dzięki świetnej rozdzielczości przygotowanego pliku materiały możesz wydrukować nawet w bardzo dużym formacie.

W skład zestawu wchodzi:
– 70 KART do samodzielnego wydruku w dwóch wersjach – kolorowej i czarno-białej (w sumie 140 kart) w formacie PDF
– propozycje wykorzystania kart

Poznaj opinie użytkowników kalendarza

"Emocje Dziecka nie napiszę nic odkrywczego, kolejny pakiet świetnych materiałów. I co ważne skupiający się na najważniejszym obszarze naszych uczniów/pacjentów czyli rodzinie. Myślę, że poza rozwijaniem umiejętności emocjonalno-spolecznych przyda się również w "diagnozie" sytuacji rodzinnej." Magdalena B.

"Świetny pakiet materiałów, piękne wykonanie. Już czekają na dotarcie do moich uczniów, jestem zachwycona! 🥰" Klaudia K.

"Karty już mam! Są rewelacyjne! Na pewno je wszystkie wykorzystam 😊" Ewelina R.

"Właśnie do mnie dotarły. Są fantastyczne! Dziękuję! 😊" Magda D.

"Super! Pomocne materiały - jak zwykle zresztą 👍" Monika M.

"oo ekstra! mam dwie poprzednie karty, te właśnie zakupiłam i już przeglądając widzę, że są świetne! super że dzielisz się swoją pracą ❤" Iza G.

"Kupiłam w 2 minuty i już wydrukowane. Są świetne! ❤" Paulina F.

"Muszę przyznać, że są mi się bardzo podobają. Spojrzałaś na temat z różnych stron. Najbardziej mnie zachwycają te karty, gdzie trzeba wypisać informacje o członkach rodziny oraz gdzie porównujemy się z członkami rodziny (np. czy mamy taki sam, czy różny kolor oczu). Opisy połączone z miniaturami stron moim zdaniem pasują świetnie. Tematyka dość trudna i "monotonna". Ciężko wymyślić coś nowego, a tu proszę... 🙂 Gratulacje. 🙂" Izabella P.

"Mam już, są świetne, tak jak każde poprzednie, dzięki 💖👏" Anna S.

"Kochani, Karty Pracy, które stworzyła Anna Karcz Emocje Dziecka to cudowna sprawa. Są świetną pomocą do rozpoczęcia - często trudnych rozmów o rodzinie. Pomagają również w nawiązaniu pozytywnych relacji, pozwalają na lepsze poznanie potrzeb, opinii, myśli wszystkich członków rodziny. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam 🙂 Ps. ja je również wykorzystuję w pracy zdalnej 🙂!" Marta S.

"Ja również mam wszystkie materiały i są świetne!" Magdalena P.

"Już mam 🤩 Jestem zachwycona ❣ Dziękuję." Magda K.

"Karty są super. Świetny punkt wyjścia do rozmowy o rodzinie z samym dzieckiem ale i z całą rodziną. W bezpieczny sposób dziecko będzie mogło wskazywać trudności, które odczuwa na gruncie rodzinnym ale też pomoże określić zasoby, których świadomość tak bardzo jest potrzebna." An K.

"Bardzo mi się podoba ta część. Jestem ciekawa jak będą reagowały dzieci. 😲Podoba mi się sama koncepcja, to że dzieci mogą wypowiedzieć się na temat rozstania ze swojej perspektywy. Fajne są karty o członkach rodziny, emocjach które niosą, wartości relacji. Myśle ze gdyby potraktować te informacje jako zasoby dziecka to byłoby to bardzo dobre i korzystne dla jego rozwoju. Podsumowując. Dobra robota. Chyba najlepsza część dla mnie. 😘😘😘" Jola S.