Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz
Promocja!

Karty Pracy – rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne „Mój dom i moja rodzina”

45,00  34,99 

Karty pracy „Mój dom i moja rodzina” to świetne narzędzie do pracy z dziećmi, które ma na celu wspieranie ich kompetencji emocjonalno-społecznych.

To materiały o RODZINIE, jej członkach, ich relacjach, cechach i potrzebach.
W pakiecie pojawiają się także karty na temat ROZWODU oraz STRATY.

Materiały sprawdzą się szczególnie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym i z młodzieżą, ale także dla dorosłych mogą być cennym źródłem refleksji.

Karty są pomocą, którą można zastosować wszędzie tam, gdzie zobaczysz taką potrzebę – w gabinecie, w szkole, w domu. Z powodzeniem wykorzystać je można w pracy terapeuty, psychologa i pedagoga czy podczas zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne. Przydatne mogą być także dla nauczycieli, którzy chcą wraz z dziećmi przyjrzeć się tej sferze życia. Po materiały te można sięgnąć zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej.

W pakiecie znajdziesz karty przygotowane w dwóch wersjach: czarno-białej oraz kolorowej. Możesz zdecydować czy chcesz wydrukować całość czy poprzestać na jednej wersji. Dzięki świetnej rozdzielczości przygotowanego pliku materiały możesz wydrukować nawet w bardzo dużym formacie.

W skład zestawu wchodzi:
– 70 KART do samodzielnego wydruku w dwóch wersjach – kolorowej i czarno-białej (w sumie 140 kart) w formacie PDF
– propozycje wykorzystania kart

Poznaj opinie użytkowników kalendarza

"Emocje Dziecka nie napiszę nic odkrywczego, kolejny pakiet świetnych materiałów. I co ważne skupiający się na najważniejszym obszarze naszych uczniów/pacjentów czyli rodzinie. Myślę, że poza rozwijaniem umiejętności emocjonalno-spolecznych przyda się również w "diagnozie" sytuacji rodzinnej." Magdalena B.

"Świetny pakiet materiałów, piękne wykonanie. Już czekają na dotarcie do moich uczniów, jestem zachwycona! 🥰" Klaudia K.

"Karty już mam! Są rewelacyjne! Na pewno je wszystkie wykorzystam 😊" Ewelina R.

"Właśnie do mnie dotarły. Są fantastyczne! Dziękuję! 😊" Magda D.

"Super! Pomocne materiały - jak zwykle zresztą 👍" Monika M.

"oo ekstra! mam dwie poprzednie karty, te właśnie zakupiłam i już przeglądając widzę, że są świetne! super że dzielisz się swoją pracą ❤" Iza G.

"Kupiłam w 2 minuty i już wydrukowane. Są świetne! ❤" Paulina F.

"Muszę przyznać, że są mi się bardzo podobają. Spojrzałaś na temat z różnych stron. Najbardziej mnie zachwycają te karty, gdzie trzeba wypisać informacje o członkach rodziny oraz gdzie porównujemy się z członkami rodziny (np. czy mamy taki sam, czy różny kolor oczu). Opisy połączone z miniaturami stron moim zdaniem pasują świetnie. Tematyka dość trudna i "monotonna". Ciężko wymyślić coś nowego, a tu proszę... 🙂 Gratulacje. 🙂" Izabella P.

"Mam już, są świetne, tak jak każde poprzednie, dzięki 💖👏" Anna S.

"Kochani, Karty Pracy, które stworzyła Anna Karcz Emocje Dziecka to cudowna sprawa. Są świetną pomocą do rozpoczęcia - często trudnych rozmów o rodzinie. Pomagają również w nawiązaniu pozytywnych relacji, pozwalają na lepsze poznanie potrzeb, opinii, myśli wszystkich członków rodziny. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam 🙂 Ps. ja je również wykorzystuję w pracy zdalnej 🙂!" Marta S.

"Ja również mam wszystkie materiały i są świetne!" Magdalena P.

"Już mam 🤩 Jestem zachwycona ❣ Dziękuję." Magda K.

"Karty są super. Świetny punkt wyjścia do rozmowy o rodzinie z samym dzieckiem ale i z całą rodziną. W bezpieczny sposób dziecko będzie mogło wskazywać trudności, które odczuwa na gruncie rodzinnym ale też pomoże określić zasoby, których świadomość tak bardzo jest potrzebna." An K.