Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz
Promocja!

Karty Pracy – rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne „Będę zdawać egzamin”

29,99 

„Będę zdawać egzamin” to zestaw kart pracy rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne, który ma na celu pomóc w radzeniu sobie z wyzwaniami związanymi z okresem przygotowań do egzaminów i ich zdawaniem, wesprzeć w lepszym zrozumieniu własnych emocji, myśli i potrzeb w tym okresie a także umożliwić sprawdzenie, w jaki sposób można ułatwić sobie przygotowania do egzaminu.

Karty pracy są przygotowane z myślą o dzieciach w wieku szkolnym i młodzieży, które czeka wyzwanie jakim jest egzamin ósmoklasisty, matura, egzamin językowy czy egzamin na prawo jazdy.

Karty z powodzeniem wykorzystać można w pracy terapeuty, psychologa i pedagoga. Z użyciem kart można przeprowadzić zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-spokeczne, zajęcia
rozwijające umiejętność uczenia się, trening umiejętności społecznych, zajęcia rewalidacyjne czy lekcję wychowawczą. Przydatne mogą być także dla nauczycieli i rodziców, którzy chcą wraz z dziećmi czy młodzieżą omówić temat przygotowań do egzaminu. Po materiały można sięgnąć zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej.

W pakiecie znajdziesz karty przygotowane w dwóch wersjach: czarno-białej oraz kolorowej. Możesz zdecydować czy chcesz wydrukować całość czy poprzestać na jednej wersji. Dzięki wysokiej jakości pliku, można je wydrukować w dowolnym formacie i wielkości.

W skład zestawu wchodzi:
– 33 KARTY do samodzielnego wydruku w dwóch wersjach – kolorowej i czarno-białej (w sumie 66 kart) w formacie PDF
– propozycje wykorzystania kart w pracy

Zalety materiałów do samodzielnego wydruku

Dowolność

Możliwość zdecydowania jakie strony i ile razy chcesz je wydrukować

Jakość i trwałość

Drukuj w idealnej jakości (w porównaniu do kserokopii), w dowolnym formacie

Szybkość

Dostęp do materiałów bezpośrednio po zaksięgowaniu wpłaty

Dostępność

Materiały dostępne z różnych miejsc i urządzeń, w pracy i w domu

Obserwuj mnie na Instagramie @emocjedziecka