Emocje Dziecka - psycholog dziecięcy Anna Karcz

Dobrze, że jestem – kolorowanka – mandala

Przygotowałam kolorowankę o kształcie mandali „Dobrze, że jestem”, aby pomóc dzieciom i młodzieży doceniać to, że są ważne i wyjątkowe, i by zaprosić je do rozmowy o samoakceptacji. Chciałabym się nią z Wami podzielić, mając nadzieję, że stanie się ona inspiracją do poruszenia tego ważnego tematu z najmłodszymi (i tymi trochę starszymi także). 

Kolorowanie jest świetną zabawą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a jednocześnie wspiera rozwój wyobraźni, zdolności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej. To doskonała forma kreatywnego spędzania czasu, która jednocześnie uczy doceniania siebie.

Potrzebujesz więcej kolorowanek?
Sprawdź także te, wspierające w odkrywaniu swoich mocnych stron – zajrzyj tutaj.

Zapraszam do bezpłatnego pobierania i korzystania z kolorowanki.

pobierz
Udostępnij

Anna Karcz

Jestem psychologiem dziecięcym i specjalistą terapii pedagogicznej. Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz rodzicami. Dzieciom towarzyszę w przeżywanych trudnościach oraz pomagam w wyrażaniu emocji z nimi związanymi.

więcej o autorze

Karty pracy

Poznaj mnie – materiały do pracy z dzieckiem (emocje)

Dzisiaj poznamy się trochę lepiej. Do tego właśnie służy pomoc, którą znajdziesz poniżej. Termometr złości cieszy...

Gry

Gramy i emocje odkrywamy: E-motionz

„Emocje” i „gra”. Połączenie tych dwóch słów sprawia, że serce psychologa dziecięcego zaczyna bić troszkę...

Książki

Tylko bez całowania! Czyli jak radzić sobie z niektórymi emocjami

Książka, o której chcę Ci dzisiaj opowiedzieć, to pierwsza pozycja dla dzieci, która trafiła do...

Gry

Gramy i emocje odkrywamy: Góra Uczuć 

Przydatna zarówno w gabinecie, jak i podczas pracy rodzica z dzieckiem. Ciekawa i budująca pozytywną...

Obserwuj mnie na Instagramie @emocjedziecka